For the creators
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


За тези, които творят...
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Крис Браун публично се извини на Риана

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Without a name
Администратор
Администратор
Without a name


Брой мнения : 173
Join date : 20.07.2009
Години : 29
Местожителство : Far away...

Крис Браун публично се извини на Риана Empty
ПисанеЗаглавие: Крис Браун публично се извини на Риана   Крис Браун публично се извини на Риана EmptyСря Юли 22, 2009 5:35 am

Певецът Крис Браун поднесе първите си публични извинения за побоя над бившата си приятелка - поп звездата Риана. 20-годишният Браун определи действията си като абсолютно недопустими, но призова почитателите си да му простят и да не допускат никога грешката, която той е направил.

"Мисля, че е време да чуете лично от мен, че съжалявам. Опитах се да живея живот, с който мога да се гордея и да бъда за пример на другите. Но не успях. Моментът за мен е труден, защото трябва да се науча да се владея. Това което сторих е непростимо, срамувам се и още хиляди пъти искам да кажа на Риана, че съжалявам, че не успях да овладея ситуацията по по-добър начин", каза певецът.

Браун се призна за виновен за нанасяне на побой и отправяне на заплахи към приятелката си Риана. Схватката се разигра през февруари, точно преди церемонията по раздаване на наградите "Грами". След сключено споразумение, младият певец получи наказание от пет години пробация.


Върнете се в началото Go down
https://creativitycreation.bulgarianforum.net
katitoo
Администратор
Администратор
katitoo


Брой мнения : 35
Join date : 21.07.2009
Години : 30
Местожителство : Varna

Крис Браун публично се извини на Риана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крис Браун публично се извини на Риана   Крис Браун публично се извини на Риана EmptyСря Юли 22, 2009 6:55 am

Поне да я беше пребил като хората... Neutral
Върнете се в началото Go down
 
Крис Браун публично се извини на Риана
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
For the creators :: ***Развлечения*** :: ***Нещо ново по света***-
Идете на: